Hizmetler

Kurumsal Tasarım & İç Mimarlık

Her iş kolunun kendine özgü bir hikayesi ve kültürü vardır. Günümüzde farklılaşmak öne çıkmak her iş kolunun vazgeçilmezidir. Kimi iş kollarında görsellik ve farklılık ön planda olurken  kimi iş kollarında ise sağlayacağı hizmet pratikliği ve fayda ön plandadır.

Devamını oku

Mimari Cephe Kaplama

Günümüz süreçlerinde çalışma hayatımız da ofis önemli bir yere sahiptir. Ofisler değişik çalışma şartlarına göre tasarlanıp hayata geçirilmelidir. Ofislerimizde tasarım görsellik sadece masa sandalye değiştirmek değildir. Ofis dekorasyonu denince üzerinde düşünülmesi gereken önemli bir konudur.

Devamını oku

Konut Villa Tasarım

Kaliteli bir yaşam Konut ve Villa tasarımı en önemli unsurlardandır. İş hayatımızdan kalan vaktimizin çoğunu ailemiz ile geçirdiğimiz alanladır. Zevklerimiz, renklerimiz ve yaşam biçimlerimiz her geçen gün değişmektedir. Şehir hayatları çok yaygın olduğu kadar günümüzde müstakil yaşam bir okadar artmaktadır.

Devamını oku

Ofis Tasarım

Günümüz süreçlerinde çalışma hayatımız da ofis önemli bir yere sahiptir. Ofisler değişik çalışma şartlarına göre tasarlanıp hayata geçirilmelidir.
Ofislerimizde tasarım görsellik sadece masa sandalye değiştirmek değildir.

Devamını oku

Anahtar Teslim

Beha Collection olarak anahtar teslim projelerimizde iç mimarlık dekorasyon hizmetimiz ile birlikte sizlere heycanla hazırladığımız fikirlerimizi sizler için hayata geçirerek projenin bitmiş halini sizlere teslim ediyoruz.

Devamını oku
© Copyright 2021 - BURSA TABELA